SØRLANDSHALLEN I KRISTIANSAND

Kampprogram 2017 lørdag

 KAMPPROGRAM LØRDAG 28. OKTOBER 2017  (VERSJON 27102017):

Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 28.10. kl. 1000

1

B1-01

Bavaria

-

Otra All Stars

Lørdag 28.10. kl. 1000

2

B1-03

FC Knekten

-

Vitrum 2

Lørdag 28.10. kl. 1000

3

B1-05

Dukati

-

GSI-Jags 1

Lørdag 28.10. kl. 1000

4

B1-07

GSI-Jags 2

-

Stig og di

Lørdag 28.10. kl. 1015

1

B1-01

NOV

-

Rønning 1

Lørdag 28.10. kl. 1015

2

B1-03

LV Sushi

-

KH Maskin

Lørdag 28.10. kl. 1015

3

B1-05

M&G Elektro

-

PWC Kr.sand

Lørdag 28.10. kl. 1015

4

B1-07

Pippin

-

Vollen FK

Lørdag 28.10. kl. 1030

1

B1-02

Møller Bil Egersund

-

PWC Stvg. 1

Lørdag 28.10. kl. 1030

2

B1-04

COOP Stavanger

-

COCA Norge

Lørdag 28.10. kl. 1030

3

B1-06

PWC Stvg. 1

-

EY 1

Lørdag 28.10. kl. 1030

4

B1-08

EY 2

-

Arnadal

Lørdag 28.10. kl. 1045

1

B1-02

Rønning 2

-

Vitrum 1

Lørdag 28.10. kl. 1045

2

B1-04

Norconsult

-

Fotball Anyone?

Lørdag 28.10. kl. 1045

3

B1-06

Rønning 3

-

Sønnico Egersund

Lørdag 28.10. kl. 1045

4

B1-08

FMC Biopolymer

-

Ringåsen

Lørdag 28.10. kl. 1100

1

B1-01

Rønning 1

-

Bavaria

Lørdag 28.10. kl. 1100

2

B1-03

KH Maskin

-

FC Knekten

Lørdag 28.10. kl. 1100

3

B1-05

PWC Kr.sand

-

Dukati

Lørdag 28.10. kl. 1100

4

B1-07

XR

-

GSI-Jags 2

Lørdag 28.10. kl. 1115

1

B1-01

Otra All Stars

-

NOV

Lørdag 28.10. kl. 1115

2

B1-03

Vitrum 2

-

LV Sushi

Lørdag 28.10. kl. 1115

3

B1-05

GSI-Jags 1

-

M&G Elektro

Lørdag 28.10. kl. 1115

4

B1-07

Stig og di

-

Pippin

Lørdag 28.10. kl. 1130

1

B1-02

Vitrum 1

-

Møller Bil Egersund

Lørdag 28.10. kl. 1130

2

B1-04

Fotball Anyone?

-

COOP Stavanger

Lørdag 28.10. kl. 1130

3

B1-06

EY 1

-

Rønning 3

Lørdag 28.10. kl. 1130

4

B1-08

GSI-Jags Felles

-

EY 2

Lørdag 28.10. kl. 1145

1

B1-02

PWC Stvg. 1

-

Rønning 2

Lørdag 28.10. kl. 1145

2

B1-04

COCA Norge

-

Norconsult

Lørdag 28.10. kl. 1145

3

B1-06

Rønning 3

-

PWC Stvg. 1

Lørdag 28.10. kl. 1145

4

B1-08

Arnadal

-

FMC Biopolymer

Lørdag 28.10. kl. 1200

1

B1-01

NOV

-

Bavaria

Lørdag 28.10. kl. 1200

2

B1-03

LV Sushi

-

FC Knekten

Lørdag 28.10. kl. 1200

3

B1-05

M&G Elektro

-

Dukati

Lørdag 28.10. kl. 1200

4

B1-07

Vollen FK

-

XR

Lørdag 28.10. kl. 1215

1

B1-01

Otra All Stars

-

Rønning 1

Lørdag 28.10. kl. 1215

2

B1-03

Vitrum 2

-

KH Maskin

Lørdag 28.10. kl. 1215

3

B1-05

GSI-Jags 1

-

PWC Kr.sand

Lørdag 28.10. kl. 1215

4

B1-07

Pippin

-

GSI-Jags 2

Lørdag 28.10. kl. 1230

1

B1-02

Rønning 2

-

Møller Bil Egersund

Lørdag 28.10. kl. 1230

2

B1-04

Norconsult

-

COOP Stavanger

Lørdag 28.10. kl. 1230

3

B1-06

EY 1

-

Sønnico Egersund

Lørdag 28.10. kl. 1230

4

B1-08

Ringåsen

-

GSI-Jags Felles

Lørdag 28.10. kl. 1245

1

B1-02

Vitrum 1

-

PWC Stvg. 1

Lørdag 28.10. kl. 1245

2

B1-04

Fotball Anyone?

-

COCA Norge

Lørdag 28.10. kl. 1245

3



-


Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 28.10. kl. 1245

4

B1-08

FMC Biopolymer

-

EY 2

Lørdag 28.10. kl. 1300

1

B2-01

EGC

-

GSI Damer 1

Lørdag 28.10. kl. 1300

2

B3

Egersund Gul og Blå

-

Stig og di

Lørdag 28.10. kl. 1300

3

B1-06

PWC Stvg. 1

-

Sønnico Egersund

Lørdag 28.10. kl. 1300

4

B2-02

CB

-

GSI-Lady Jags 2

Lørdag 28.10. kl. 1315

1

B2-01

Borgestad All Stars

-

Fevang/Stokke

Lørdag 28.10. kl. 1315

2

A2

Gimletroll

-

Veitvedt SK

Lørdag 28.10. kl. 1315

3

B3

Bere Bere FC

-

Vik Old Stars

Lørdag 28.10. kl. 1315

4

B1-08

Arnadal

-

Ringåsen

Lørdag 28.10. kl. 1330

1

B4

Norconsult Miks

-

Egersund Gul og Blå 1

Lørdag 28.10. kl. 1330

2

A2

Torridal IL

-

Øvrebø

Lørdag 28.10. kl. 1330

3

B1-07

Stig og di

-

Vollen FK

Lørdag 28.10. kl. 1330

4

B1-08

GSI-Jags Felles

-

FMC Biopolymer

Lørdag 28.10. kl. 1345

1

B4

PWC Miks

-

Egersund Gul og Blå 2

Lørdag 28.10. kl. 1345

2

B1-06

COCA Norge

-

Rønning 3

Lørdag 28.10. kl. 1345

3

B1-07

XR

-

Pippin

Lørdag 28.10. kl. 1345

4

B2-02

EY

-

GSI-Lady Jags 2

Lørdag 28.10. kl. 1400

1

B2-01

Fevang/Stokke

-

EGC

Lørdag 28.10. kl. 1400

2

B3

Vik Old Stars

-

Egersund Gul og Blå

Lørdag 28.10. kl. 1400

3

A2

Øvrebø

-

Gimletroll

Lørdag 28.10. kl. 1400

4

B1-08

EY 2

-

Ringåsen

Lørdag 28.10. kl. 1415

1

B2-01

GSI Damer 1

-

Borgestad All Stars

Lørdag 28.10. kl. 1415

2

B3

Stig og di

-

Bere Bere FC

Lørdag 28.10. kl. 1415

3

B2-02

CB

-

EY

Lørdag 28.10. kl. 1415

4

B1-08

Arnadal

-

GSI-Jags Felles

Lørdag 28.10. kl. 1430

1

B1-06


-


Lørdag 28.10. kl. 1430

2

B4

Egersund Gul og Blå 2

-

Norconsult Miks

Lørdag 28.10. kl. 1430

3

B1-07

GSI-Jags 2

-

Vollen FK

Lørdag 28.10. kl. 1430

4

A2

Veitvedt SK

-

Torridal IL

Lørdag 28.10. kl. 1445

1

B4

Egersund Gul og Blå 1

-

PWC Miks

Lørdag 28.10. kl. 1445

2

B1-07

Stig og di

-

XR

Lørdag 28.10. kl. 1445

3

B1-06


-


Lørdag 28.10. kl. 1445

4

B2-02

GSI-Lady Jags 2

-

CB

Lørdag 28.10. kl. 1500

1

B2-01

Borgestad All Stars

-

EGC

Lørdag 28.10. kl. 1500

2

B3

Bere Bere FC

-

Egersund Gul og Blå

Lørdag 28.10. kl. 1500

3



-


Lørdag 28.10. kl. 1500

4

A2

Torridal IL

-

Gimletroll

Lørdag 28.10. kl. 1515

1

B2-01

GSI Damer 1

-

Fevang/Stokke

Lørdag 28.10. kl. 1515

2

B3

Stig og di

-

Vik Old Stars

Lørdag 28.10. kl. 1515

3





Lørdag 28.10. kl. 1515

4

B2-02

GSI-Lady Jags 2

-

EY

Lørdag 28.10. kl. 1530

1

B4

PWC Miks

-

Norconsult Miks

Lørdag 28.10. kl. 1530

2





Lørdag 28.10. kl. 1530

3





Lørdag 28.10. kl. 1530

4

A2

Veitvedt SK

-

Øvrebø













Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 28.10. kl. 1545

1

B4

Egersund Gul og Blå 1

-

Egersund Gul og Blå 2

Lørdag 28.10. kl. 1545

2





Lørdag 28.10. kl. 1545

3





Lørdag 28.10. kl. 1545

4

B2-02

EY

-

CB

Lørdag 28.10. kl. 1600

1





Lørdag 28.10. kl. 1600

2





Lørdag 28.10. kl. 1600

3





Lørdag 28.10. kl. 1600

4





Lørdag 28.10. kl. 1615

1





Lørdag 28.10. kl. 1615

2

B2

Semi - vinner B2-01

-

Semi - nr 2 B2-02

Lørdag 28.10. kl. 1615

3





Lørdag 28.10. kl. 1615

4

B2

Semi - vinner B2-02

-

Semi - nr 2 B2-01

Lørdag 28.10. kl. 1630

1





Lørdag 28.10. kl. 1630

2





Lørdag 28.10. kl. 1630

3





Lørdag 28.10. kl. 1630

4





Lørdag 28.10. kl. 1645

1





Lørdag 28.10. kl. 1645

2





Lørdag 28.10. kl. 1645

3





Lørdag 28.10. kl. 1645

4

B2

Finale



Lørdag 28.10. kl. 1700

1





Lørdag 28.10. kl. 1700

2





Lørdag 28.10. kl. 1700

3





Lørdag 28.10. kl. 1700

4





Nyeste kommentarer

05.11 | 19:09

Når kommer spilletid for søndagen?

05.11 | 18:52

Håper dere er klare for King Luddern i morgen

06.11 | 17:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

01.11 | 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.