SØRLANDSHALLEN I KRISTIANSAND

Kampprogram 2017 søndag

BEDRIFT KLASSE 1 MENN – sluttspill søndag

De tre beste lagene fra puljespillet lørdag går videre til sluttspill søndag.

Her får hvert lag først to puljekamper.

Puljevinnerne går videre til kvartfinale, deretter semifinaler og finale.

Pulje S1

Vinner pulje 8

Nr. 2 pulje 5

Nr. 3 pulje 1

Pulje S5

Vinner pulje 4

Nr. 2 pulje 1

Nr. 3 pulje 5

Pulje S2

Vinner pulje 7

Nr. 2 pulje 6

Nr. 3 pulje 2

Pulje S6

Vinner pulje 3

Nr. 2 pulje 2

Nr. 3 pulje 6

Pulje S3

Vinner pulje 6

Nr. 2 pulje 7

Nr. 3 pulje 3

Pulje S7

Vinner pulje 2

Nr. 2 pulje 3

Nr. 3 pulje 7

Pulje S4

Vinner pulje 5

Nr. 2 pulje 8

Nr. 3 pulje 4

Pulje S8

Vinner pulje 1

Nr. 2 pulje 4

Nr. 3 pulje 8

 

KAMPPROGRAM:

Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Søndag 29.10. kl. 1000

1

S1

Vinner pulje 8

-

Nr. 2 pulje 5

Søndag 29.10. kl. 1000

2

S2

Vinner pulje 7

-

Nr. 2 pulje 6

Søndag 29.10. kl. 1000

3

S3

Vinner pulje 6

-

Nr. 2 pulje 7

Søndag 29.10. kl. 1000

4

S4

Vinner pulje 5

-

Nr. 2 pulje 8

Søndag 29.10. kl. 1020

1

S5

Vinner pulje 4

-

Nr. 2 pulje 1

Søndag 29.10. kl. 1020

2

S6

Vinner pulje 3

-

Nr. 2 pulje 2

Søndag 29.10. kl. 1020

3

S7

Vinner pulje 2

-

Nr. 2 pulje 3

Søndag 29.10. kl. 1020

4

S8

Vinner pulje 1

-

Nr. 2 pulje 4

Søndag 29.10. kl. 1040

1

S1

Nr. 2 pulje 5

-

Nr. 3 pulje 1

Søndag 29.10. kl. 1040

2

S2

Nr. 2 pulje 6

-

Nr. 3 pulje 2

Søndag 29.10. kl. 1040

3

S3

Nr. 2 pulje 7

-

Nr. 3 pulje 3

Søndag 29.10. kl. 1040

4

S4

Nr. 2 pulje 8

-

Nr. 3 pulje 4

Søndag 29.10. kl. 1100

1

S5

Nr. 2 pulje 1

-

Nr. 3 pulje 5

Søndag 29.10. kl. 1100

2

S6

Nr. 2 pulje 2

-

Nr. 3 pulje 6

Søndag 29.10. kl. 1100

3

S7

Nr. 2 pulje 3

-

Nr. 3 pulje 7

Søndag 29.10. kl. 1100

4

S8

Nr. 2 pulje 4

-

Nr. 3 pulje 8

Søndag 29.10. kl. 1120

1

S1

Nr. 3 pulje 1

-

Vinner pulje 8

Søndag 29.10. kl. 1120

2

S2

Nr. 3 pulje 2

-

Vinner pulje 7

Søndag 29.10. kl. 1120

3

S3

Nr. 3 pulje 3

-

Vinner pulje 6

Søndag 29.10. kl. 1120

4

S4

Nr. 3 pulje 4

-

Vinner pulje 5

Søndag 29.10. kl. 1140

1

S5

Nr. 3 pulje 5

-

Vinner pulje 4

Søndag 29.10. kl. 1140

2

S6

Nr. 3 pulje 6

-

Vinner pulje 3

Søndag 29.10. kl. 1140

3

S7

Nr. 3 pulje 7

-

Vinner pulje 2

Søndag 29.10. kl. 1140

4

S8

Nr. 3 pulje 8

-

Vinner pulje 1

Søndag 29.10. kl. 1200

1





Søndag 29.10. kl. 1200

2

Kvart 1

Vinner S1

-

Vinner S4

Søndag 29.10. kl. 1200

3





Søndag 29.10. kl. 1200

4

Kvart 2

Vinner S2

-

Vinner S3

Søndag 29.10. kl. 1220

1





Søndag 29.10. kl. 1220

2

Kvart 3

Vinner S5

-

Vinner S8

Søndag 29.10. kl. 1220

3





Søndag 29.10. kl. 1220

4

Kvart 4

Vinner S6

-

Vinner S7

Søndag 29.10. kl. 1240

1





Søndag 29.10. kl. 1240

2

Semi 1

Vinner kvart 1

-

Vinner kvart 2

Søndag 29.10. kl. 1240

3





Søndag 29.10. kl. 1240

4



-


Søndag 29.10. kl. 1300

1





Søndag 29.10. kl. 1300

2

Semi 2

Vinner kvart 3

-

Vinner kvart 4

Søndag 29.10. kl. 1300

3





Søndag 29.10. kl. 1300

4





Søndag 29.10. kl. 1320

1



-


Søndag 29.10. kl. 1320

2



-


Søndag 29.10. kl. 1320

3



-


Søndag 29.10. kl. 1320

4



-


Søndag 29.10. kl. 1340

1



-


Søndag 29.10. kl. 1340

2


Finale

-


Søndag 29.10. kl. 1340

3



-


Søndag 29.10. kl. 1340

4



-


Nyeste kommentarer

05.11 | 19:09

Når kommer spilletid for søndagen?

05.11 | 18:52

Håper dere er klare for King Luddern i morgen

06.11 | 17:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

01.11 | 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.