SØRLANDSHALLEN I KRISTIANSAND

Kampprogram lørdag

Lørdag 05.11. kl. 0900

1

B1/A1-01

Lie Blikk

-

EY Stavanger 2

Lørdag 05.11. kl. 0900

2

B1/A1-03

BDO Newbies

-

KPMG Stavanger 1

Lørdag 05.11. kl. 0900

3

B1/A1-05

BDO Allstars

-

Fotball Anyone?

Lørdag 05.11. kl. 0900

4

B1/A1-07

Azets

-

Drus 2

Lørdag 05.11. kl. 0915

1

B1/A1-01

KSI Futsal 3

-

Skanbatt

Lørdag 05.11. kl. 0915

2

B1/A1-03

Jegersberg Gård

-

Rønning 2

Lørdag 05.11. kl. 0915

3

B1/A1-05

Rønning 4

-

EY Stavanger 1

Lørdag 05.11. kl. 0915

4

B1/A1-07

KSI Futsal 4

-

EY Stavanger 3

Lørdag 05.11. kl. 0930

1

B1/A1-02

FC Koki

-

Lie Blikk 2

Lørdag 05.11. kl. 0930

2

B1/A1-04

Sjøbua

-

MG Elektro

Lørdag 05.11. kl. 0930

3

B1/A1-06

Norconsult 2

-

KSI Futsal 2

Lørdag 05.11. kl. 0930

4

B1/A1-08

KSI Futsal 1

-

EY Stavanger 4

Lørdag 05.11. kl. 0945

1

B1/A1-02

Norconsult 1

-

ET Bygg

Lørdag 05.11. kl. 0945

2

B1/A1-04

Drus 1

-

XR

Lørdag 05.11. kl. 0945

3

B1/A1-06

Rønning 3

-

Team KK

Lørdag 05.11. kl. 0945

4

B1/A1-08

KPMG Stavanger 2

-

Rønning 1

Lørdag 05.11. kl. 1000

1

B1/A1-01

Skanbatt

-

Lie Blikk

Lørdag 05.11. kl. 1000

2

B1/A1-03

Rønning 2

-

BDO Newbies

Lørdag 05.11. kl. 1000

3

B1/A1-05

EY Stavanger 1

-

BDO Allstars

Lørdag 05.11. kl. 1000

4

B1/A1-07

EY Stavanger 3

-

Azets

Lørdag 05.11. kl. 1015

1

B1/A1-01

EY Stavanger 2

-

KSI Futsal 3

Lørdag 05.11. kl. 1015

2

B1/A1-03

KPMG Stavanger 1

-

Jegersberg Gård

Lørdag 05.11. kl. 1015

3

B1/A1-05

Fotball Anyone?

-

Rønning 4

Lørdag 05.11. kl. 1015

4

B1/A1-07

Drus 2

-

KSI Futsal 4

Lørdag 05.11. kl. 1030

1

B1/A1-02

ET Bygg

-

FC Koki

Lørdag 05.11. kl. 1030

2

B1/A1-04

XR

-

Sjøbua

Lørdag 05.11. kl. 1030

3

B1/A1-06

Team KK

-

Norconsult 2

Lørdag 05.11. kl. 1030

4

B1/A1-08

Rønning 1

-

KSI Futsal 1

Lørdag 05.11. kl. 1045

1

B1/A1-02

Lie Blikk 2

-

Norconsult 1

Lørdag 05.11. kl. 1045

2

B1/A1-04

MG Elektro

-

Drus 1

Lørdag 05.11. kl. 1045

3

B1/A1-06

KSI Futsal 2

-

Rønning 3

Lørdag 05.11. kl. 1045

4

B1/A1-08

EY Stavanger 4

-

KPMG Stavanger 2

Lørdag 05.11. kl. 1100

1

B1/A1-01

KSI Futsal 3

-

Lie Blikk

Lørdag 05.11. kl. 1100

2

B1/A1-03

Jegersberg Gård

-

BDO Newbies

Lørdag 05.11. kl. 1100

3

B1/A1-05

Rønning 4

-

BDO Allstars

Lørdag 05.11. kl. 1100

4

B1/A1-07

KSI Futsal 4

-

Azets

Lørdag 05.11. kl. 1115

1

B1/A1-01

EY Stavanger 2

-

Skanbatt

Lørdag 05.11. kl. 1115

2

B1/A1-03

KPMG Stavanger 1

-

Rønning 2

Lørdag 05.11. kl. 1115

3

B1/A1-05

Fotball Anyone?

-

EY Stavanger 1

Lørdag 05.11. kl. 1115

4

B1/A1-07

Drus 2

-

EY Stavanger 3

Lørdag 05.11. kl. 1130

1

B1/A1-02

Norconsult 1

-

FC Koki

Lørdag 05.11. kl. 1130

2

B1/A1-04

Drus 1

-

Sjøbua

Lørdag 05.11. kl. 1130

3

B1/A1-06

Rønning 3

-

Norconsult 2

Lørdag 05.11. kl. 1130

4

B1/A1-08

KPMG Stavanger 2

-

KSI Futsal 1

Lørdag 05.11. kl. 1145

1

B1/A1-02

ET Bygg

-

Lie Blikk 2

Lørdag 05.11. kl. 1145

2

B1/A1-04

XR

-

MG Elektro

Lørdag 05.11. kl. 1145

3

B1/A1-06

KSI Futsal 2

-

Team KK

Lørdag 05.11. kl. 1145

4

B1/A1-08

EY Stavanger 4

-

Rønning 1

Tidspunkt

Bane

Klasse/ pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 05.11. kl. 1200

1

B1/A1-09

Vollen FK

-

PwC Stavanger 1

Lørdag 05.11. kl. 1200

2

B2/A2-01

Norconsult Damer 1

-

KSI Turn

Lørdag 05.11. kl. 1200

3

B1/A1-11

PwC Stavanger 2

-

Trashmen37

Lørdag 05.11. kl. 1200

4

B2/A2-03

KSI Dummere

-

KSI Dans

Lørdag 05.11. kl. 1215

1

B1/A1-09

PwC Agder 2

-

Arnadal

Lørdag 05.11. kl. 1215

2

B2/A2-01

Våg

-

Gimletroll 3

Lørdag 05.11. kl. 1215

3

B4

Sørl. Sykehus Miks

-

PwC Stavanger Miks 1

Lørdag 05.11. kl. 1215

4

B2/A2-02

Våg CB

-

KSI Drama

Lørdag 05.11. kl. 1230

1

B1/A1-10

PwC Agder 1

-

Stig og di

Lørdag 05.11. kl. 1230

2

B2/A2-01

KSI Dum

-

KSI Turn

Lørdag 05.11. kl. 1230

3

B1/A1-11

PwC Stavanger 2

-

JIL Stavanger

Lørdag 05.11. kl. 1230

4

B2/A2-02

Norconsult Damer 2

-

EY Stavanger Damer

Lørdag 05.11. kl. 1245

1

B1/A1-10

Møller BIL

-

PwC Stavanger 3

Lørdag 05.11. kl. 1245

2

B2/A2-03

Sira

-

Gimletroll 2

Lørdag 05.11. kl. 1245

3

B4

Jegersberg Gård Miks

-

PwC Stavanger Miks 2

Lørdag 05.11. kl. 1245

4

B2/A2-02

Gimletroll 1

-

KSI Drama

Lørdag 05.11. kl. 1300

1

B1/A1-09

Arnadal

-

Vollen FK

Lørdag 05.11. kl. 1300

2

B2/A2-01

Gimletroll 3

-

Norconsult Damer 1

Lørdag 05.11. kl. 1300

3

B1/A1-11

JIL Stavanger

-

Trashmen37

Lørdag 05.11. kl. 1300

4

B2/A2-02

EY Stavanger Damer

-

Våg CB

Lørdag 05.11. kl. 1315

1

B1/A1-09

PwC Stavanger 1

-

PwC Agder 2

Lørdag 05.11. kl. 1315

2

B2/A2-01

KSI Turn

-

Våg

Lørdag 05.11. kl. 1315

3

B4

PwC Agder Miks

-

PwC Stavanger Miks 1

Lørdag 05.11. kl. 1315

4

B2/A2-03

KSI Dans

-

Sira

Lørdag 05.11. kl. 1330

1

B1/A1-10

PwC Stavanger 3

-

PwC Agder 1

Lørdag 05.11. kl. 1330

2

B2/A2-01

Gimletroll 3

-

KSI Dum

Lørdag 05.11. kl. 1330

3

B1/A1-11

Trashmen37

-

PwC Stavanger 2

Lørdag 05.11. kl. 1330

4

B2/A2-02

Våg CB

-

Norconsult Damer 2

Lørdag 05.11. kl. 1345

1

B1/A1-10

Stig og di

-

Møller BIL

Lørdag 05.11. kl. 1345

2

B2/A2-03

Gimletroll 2

-

KSI Dummere

Lørdag 05.11. kl. 1345

3

B4

PwC Stavanger Miks 2

-

Sørl. Sykehus Miks

Lørdag 05.11. kl. 1345

4

B2/A2-02

EY Stavanger Damer

-

Gimletroll 1

Lørdag 05.11. kl. 1400

1

B1/A1-09

PwC Agder 2

-

Vollen FK

Lørdag 05.11. kl. 1400

2

B2/A2-01

Norconsult Damer 1

-

Våg

Lørdag 05.11. kl. 1400

3

B1/A1-11

JIL Stavanger

-

PwC Stavanger 2

Lørdag 05.11. kl. 1400

4

B2/A2-02

KSI Drama

-

Norconsult Damer 2

Lørdag 05.11. kl. 1415

1

B1/A1-09

PwC Stavanger 1

-

Arnadal

Lørdag 05.11. kl. 1415

2

B2/A2-01

KSI Turn

-

Gimletroll 3

Lørdag 05.11. kl. 1415

3

B4

PwC Stavanger Miks 1

-

Jegersberg Gård Miks

Lørdag 05.11. kl. 1415

4

B2/A2-02

Gimletroll 1

-

Våg CB

Lørdag 05.11. kl. 1430

1

B1/A1-10

Møller BIL

-

PwC Agder 1

Lørdag 05.11. kl. 1430

2

B2/A2-01

KSI Dum

-

Norconsult Damer 1

Lørdag 05.11. kl. 1430

3

B1/A1-11

Trashmen37

-

JIL Stavanger

Lørdag 05.11. kl. 1430

4

B2/A2-03

Sira

-

KSI Dummere

Lørdag 05.11. kl. 1445

1

B1/A1-10

Stig og di

-

PwC Stavanger 3

Lørdag 05.11. kl. 1445

2

B2/A2-03

KSI Dans

-

Gimletroll 2

Lørdag 05.11. kl. 1445

3

B4

PwC Stavanger Miks 2

-

PwC Agder Miks

Lørdag 05.11. kl. 1445

4

B2/A2-02

KSI Drama

-

EY Stavanger Damer

Tidspunkt

Bane

Klasse/ pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 05.11. kl. 1500

1

B3

Kristiansand Viet FC

-

NOV/HMH

Lørdag 05.11. kl. 1500

2

B2/A2-01

Våg

-

KSI Dum

Lørdag 05.11. kl. 1500

3

B4

Sørl. Sykehus Miks

-

Jegersberg Gård Miks

Lørdag 05.11. kl. 1500

4

B2/A2-02

Norconsult Damer 2

-

Gimletroll 1

Lørdag 05.11. kl. 1515

1

B3

Oldboys Anyone?

-

Stig og di

Lørdag 05.11. kl. 1515

2


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1515

3

B4

PwC Stavanger Miks 1

-

PwC Stavanger Miks 2

Lørdag 05.11. kl. 1515

4


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1530

1

B2/A2

Kvartfinale 1


Kvartfinale 1

Lørdag 05.11. kl. 1530

2

B2/A2

Kvartfinale 2


Kvartfinale 2

Lørdag 05.11. kl. 1530

3

B2/A2

Kvartfinale 3


Kvartfinale 3

Lørdag 05.11. kl. 1530

4

B2/A2

Kvartfinale 4


Kvartfinale 4

Lørdag 05.11. kl. 1545

1

B3

Stig og di


Kristiansand Viet FC

Lørdag 05.11. kl. 1545

2

B3

NOV/HMH


Oldboys Anyone?

Lørdag 05.11. kl. 1545

3

B4

PwC Agder Miks

-

Sørl. Sykehus Miks

Lørdag 05.11. kl. 1545

4


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1600

1


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1600

2

B2/A2

Semifinale 1


Semifinale 1

Lørdag 05.11. kl. 1600

3


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1600

4

B2/A2

Semifinale 2


Semifinale 2

Lørdag 05.11. kl. 1615

1

B3

Oldboys Anyone?


Kristiansand Viet FC

Lørdag 05.11. kl. 1615

2

B3

NOV/HMH


Stig og di

Lørdag 05.11. kl. 1615

3

B4

Jegersberg Gård Miks

-

PwC Agder Miks

Lørdag 05.11. kl. 1615

4


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1630

1


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1630

2


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1630

3


ingen kamp



Lørdag 05.11. kl. 1630

4

B2/A2

Finale


Finale

Fredrik Fredriksen 02.11.2016 09:19

Kampoppsettet ble sendt på epost til alle påmeldte lag etter planen. Vi har ikke fått tilbakemeldinger om feil og legger det ut på nett.

Silje 01.11.2016 22:53

Dårlig at kampoppsettet enda ikke har kommet. Når kommer det?

Kjell inge 31.10.2016 16:50

Blir aktivklasse menn sine finaler spilt på lørdagen?

Marianne 04.11.2012 14:52

Er kampoppsettet klart

Nyeste kommentarer

05.11 | 19:09

Når kommer spilletid for søndagen?

05.11 | 18:52

Håper dere er klare for King Luddern i morgen

06.11 | 17:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

01.11 | 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.