SØRLANDSHALLEN I KRISTIANSAND

Kampprogram 2018 lørdag

OPPDATERT PR. 08.11.2018:

Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 10.11. kl. 1000

1

B1-01

Møller Bil Egersund

-

PWC Kr.sand 1

Lørdag 10.11. kl. 1000

2

B1-03

B52

-

Blueheart Team

Lørdag 10.11. kl. 1000

3

B1-05

Vitrum

-

Norconsult 1

Lørdag 10.11. kl. 1000

4

B1-07

GSI-Jags 2

-

Stig og di

Lørdag 10.11. kl. 1015

1

B1-01

Hovsherad

-

Norconsult 2

Lørdag 10.11. kl. 1015

2

B1-04

Jæder

-

Har du gang

Lørdag 10.11. kl. 1015

3

B1-05

Time Elektro

-

PWC Stavanger 1

Lørdag 10.11. kl. 1015

4

B1-08

EY 1

-

JIL Stavanger

Lørdag 10.11. kl. 1030

1

B1-02

Rønning 3

-

Lokomotiv Springskalle

Lørdag 10.11. kl. 1030

2

B1-03

Forza Arendal

-

Blueheart Team

Lørdag 10.11. kl. 1030

3

B1-06

NOV

-

EY 2

Lørdag 10.11. kl. 1030

4

B1-07

Stig og di

-

Rønning 5

Lørdag 10.11. kl. 1045

1

B1-02

Minde

-

GSI Jags 1

Lørdag 10.11. kl. 1045

2

B1-04

PWC Kr.sand 2

-

Rønning 2

Lørdag 10.11. kl. 1045

3

B1-06

P. Undheim

-

Rønning 1

Lørdag 10.11. kl. 1045

4

B1-08

KSI Futsal

-

Rønning 4

Lørdag 10.11. kl. 1100

1

B1-01

Norconsult 2

-

Møller Bil Egersund

Lørdag 10.11. kl. 1100

2

B1-03

B52

-

Forza Arendal

Lørdag 10.11. kl. 1100

3

B1-05

PWC Stavanger 1

-

Vitrum

Lørdag 10.11. kl. 1100

4

B1-07

Rønning 5

-

GSI-Jags 2

Lørdag 10.11. kl. 1115

1

B1-01

PWC Kr.sand 1

-

Hovsherad

Lørdag 10.11. kl. 1115

2

B1-04

Rønning 2

-

Jæder

Lørdag 10.11. kl. 1115

3

B1-05

Norconsult 1

-

Time Elektro

Lørdag 10.11. kl. 1115

4

B1-08

Rønning 4

-

EY 1

Lørdag 10.11. kl. 1130

1

B1-02

GSI Jags 1

-

Rønning 3

Lørdag 10.11. kl. 1130

2

B1-03

Blueheart Team

-

Forza Arendal

Lørdag 10.11. kl. 1130

3

B1-06

Rønning 1

-

NOV

Lørdag 10.11. kl. 1130

4

B1-07

GSI-Jags 2

-

Rønning 5

Lørdag 10.11. kl. 1145

1

B1-02

Lokomotiv Springskalle

-

Minde

Lørdag 10.11. kl. 1145

2

B1-04

Har du gang

-

PWC Kr.sand 2

Lørdag 10.11. kl. 1145

3

B1-06

EY 2

-

P. Undheim

Lørdag 10.11. kl. 1145

4

B1-08

JIL Stavanger

-

KSI Futsal

Lørdag 10.11. kl. 1200

1

B1-01

Hovsherad

-

Møller Bil Egersund

Lørdag 10.11. kl. 1200

2

B1-03

Forza Arendal

-

B52

Lørdag 10.11. kl. 1200

3

B1-05

Time Elektro

-

Vitrum

Lørdag 10.11. kl. 1200

4

B1-07

Stig og di

-

GSI-Jags 2

Lørdag 10.11. kl. 1215

1

B1-01

PWC Kr.sand 1

-

Norconsult 2

Lørdag 10.11. kl. 1215

2

B1-04

PWC Kr.sand 2

-

Jæder

Lørdag 10.11. kl. 1215

3

B1-05

Norconsult 1

-

PWC Stavanger 1

Lørdag 10.11. kl. 1215

4

B1-08

JIL Stavanger

-

Rønning 4

Lørdag 10.11. kl. 1230

1

B1-02

Minde

-

Rønning 3

Lørdag 10.11. kl. 1230

2

B1-03

Blueheart Team

-

B52

Lørdag 10.11. kl. 1230

3

B1-06

EY 2

-

Rønning 1

Lørdag 10.11. kl. 1230

4

B1-07

Rønning 5

-

Stig og di

Lørdag 10.11. kl. 1245

1

B1-02

GSI Jags 1

-

Lokomotiv Springskalle

Lørdag 10.11. kl. 1245

2

B1-04

Rønning 2

-

Har du gang

Lørdag 10.11. kl. 1245

3

B1-06

P. Undheim

-

NOV

Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 10.11. kl. 1245

4

B1-08

EY 1

-

KSI Futsal

Lørdag 10.11. kl. 1300

1

B1-09

FMC Biopolymer

-

Schlumberger

Lørdag 10.11. kl. 1300

2

B2-01

EGC

-

Gimletroll 1

Lørdag 10.11. kl. 1300

3

B4-01

Egersund Group 1

-

Egersund Gul og Blå 2

Lørdag 10.11. kl. 1300

4

B2-02

EY

-

GSI Lady Jags

Lørdag 10.11. kl. 1315

1

B1-09

Arnadal 2

-

Øster Hus 3

Lørdag 10.11. kl. 1315

2

B2-01

Våg

-

Norconsult

Lørdag 10.11. kl. 1315

3





Lørdag 10.11. kl. 1315

4

B2-02

Gimletroll 2

-

Kånelaget på Figgjo

Lørdag 10.11. kl. 1330

1

B1-10

Arnadal 1

-

Vollen FK

Lørdag 10.11. kl. 1330

2

B1-11

Øster Hus 1

-

VN Kameratene

Lørdag 10.11. kl. 1330

3

B4-01

Jæder Miks

-

Egersund Group 1

Lørdag 10.11. kl. 1330

4

B4-02

Egersund Gul og Blå 1

-

Pippin

Lørdag 10.11. kl. 1345

1

B1-10

Øster Hus 2

-

R2S Elektro

Lørdag 10.11. kl. 1345

2

B1-11

Tananger Pizza og Trav

-

Tomle & Co

Lørdag 10.11. kl. 1345

3





Lørdag 10.11. kl. 1345

4

B2-02

Kånelaget på Figgjo

-

EY

Lørdag 10.11. kl. 1400

1

B1-09

Øster Hus 3

-

FMC Biopolymer

Lørdag 10.11. kl. 1400

2

B2-01

Norconsult

-

EGC

Lørdag 10.11. kl. 1400

3

B4-01

Egersund Gul og Blå 2

-

Jæder Miks

Lørdag 10.11. kl. 1400

4

B4-02

Egersund Group 2

-

Pippin

Lørdag 10.11. kl. 1415

1

B1-09

Schlumberger

-

Arnadal 2

Lørdag 10.11. kl. 1415

2

B2-01

Gimletroll 1

-

Våg

Lørdag 10.11. kl. 1415

3





Lørdag 10.11. kl. 1415

4

B2-02

GSI Lady Jags

-

Gimletroll 2

Lørdag 10.11. kl. 1430

1

B1-10

R2S Elektro

-

Arnadal 1

Lørdag 10.11. kl. 1430

2

B1-11

Tomle & Co

-

Øster Hus 1

Lørdag 10.11. kl. 1430

3

B4

Vinner B4-01

-

Beste 2'er

Lørdag 10.11. kl. 1430

4

B4-02

Egersund Gul og Blå 1

-

Egersund Group 2

Lørdag 10.11. kl. 1445

1

B1-10

Vollen FK

-

Øster Hus 2

Lørdag 10.11. kl. 1445

2

B1-11

VN Kameratene

-

Tananger Pizza og Trav

Lørdag 10.11. kl. 1445

3

B4

Nr 3 i B4-01

-

Nestbeste 2'er

Lørdag 10.11. kl. 1445

4





Lørdag 10.11. kl. 1500

1

B1-09

Arnadal 2

-

FMC Biopolymer

Lørdag 10.11. kl. 1500

2

B2-01

Våg

-

EGC

Lørdag 10.11. kl. 1500

3

B4

Beste 2'er

-

Vinner B4-02

Lørdag 10.11. kl. 1500

4

B2-02

Gimletroll 2

-

EY

Lørdag 10.11. kl. 1515

1

B1-09

Schlumberger

-

Øster Hus 3

Lørdag 10.11. kl. 1515

2

B2-01

Gimletroll 1

-

Norconsult

Lørdag 10.11. kl. 1515

3

B4

Nr 3 i B4-02

-

Nestbeste 2'er

Lørdag 10.11. kl. 1515

4

B2-02

GSI Lady Jags

-

Kånelaget på Figgjo

Lørdag 10.11. kl. 1530

1

B1-10

Øster Hus 2

-

Arnadal 1

Lørdag 10.11. kl. 1530

2

B1-11

Tananger Pizza og Trav

-

Øster Hus 1

Lørdag 10.11. kl. 1530

3

B4

Vinner B4-01

-

Vinner B4-02

Lørdag 10.11. kl. 1530

4

















Tidspunkt

Bane

Klasse/pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 10.11. kl. 1545

1





Lørdag 10.11. kl. 1545

2

B2

Semi 1

-

Semi 1

Lørdag 10.11. kl. 1545

3

B4

Nr 3 i B4-02


Nr 3 i B4-01

Lørdag 10.11. kl. 1545

4

B2

Semi 2

-

Semi 2

Lørdag 10.11. kl. 1600

1

B1-10

Vollen FK

-

R2S Elektro

Lørdag 10.11. kl. 1600

2

B1-11

VN Kameratene

-

Tomle & Co

Lørdag 10.11. kl. 1600

3





Lørdag 10.11. kl. 1600

4





Lørdag 10.11. kl. 1615

1





Lørdag 10.11. kl. 1615

2





Lørdag 10.11. kl. 1615

3





Lørdag 10.11. kl. 1615

4

B2

Finale

-

Finale









































































Nyeste kommentarer

05.11 | 19:09

Når kommer spilletid for søndagen?

05.11 | 18:52

Håper dere er klare for King Luddern i morgen

06.11 | 17:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

01.11 | 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.