SØRLANDSHALLEN I KRISTIANSAND

Puljeinndeling 2017

BEDRIFT KLASSE 1 MENN  (oppdatert 27.10.2017)

Bedrift klasse 1 menn har 36 påmeldte lag fordelt på 8 puljer.

Puljene spiller innledende puljespill lørdag mellom kl. 10.00 og kl. 14.30.

De tre beste lagene i hver pulje går videre til sluttspillkamper, 1/8 delsfinaler, kvartfinaler, semifinaler og finale søndag fra kl. 10.00 og utover.

Pulje 1

Bavaria

Otra All Stars

NOV

Rønning 1

Pulje 5

Dukati

GSI-Jags 1

M&G Elektro

PWC Kr.sand

Pulje 2

Møller Bil Egersund

PWC Stvg. 1

Vitrum 1

Rønning 2

Pulje 6

EY 1

PWC Stvg. 2

Rønning 3

Sønnico Egersund

Pulje 3

FC Knekten

Vitrum 2

LV Sushi

KH Maskin

Pulje 7

GSI-Jags 2

Stig og di

Vollen FK

Pippin

XR

Pulje 4

COOP Stavanger

COCA Norge

Norconsult

Fotball Anyone?

Pulje 8

EY 2

Arnadal

FMC Biopolymer

Ringåsen

GSI-Jags Felles

 

BEDRIFT KLASSE 2 KVINNER

7 lag spiller møtes til puljespill fra kl. 1300 på lørdag.

Pulje 2 spiller dobbelt serie.

De to beste lagene i hver pulje spiller semifinale, deretter finale.

Pulje 2

EGC

CB

GSI Lady-Jags 1

GSI Lady Jags 2

Borgestad Allstars

EY

Fevang/Stokke

 

 

 

 

 

 

BEDRIFT KLASSE 3 OLDBOYS

4 påmeldte lag møtes til seriespil fra kl. 1300 på lørdag.

Pulje 1

Egersund Gul og Blå

Stig og di

Bere Bere FC

Vik Old Stars

 

 

 

 

 

 

BEDRIFT KLASSE 4 MIKS

4 påmeldte lag møtes til seriespill fra kl. 1330 på lørdag.

Lag:

Egersund Gul og Blå 1

Egersund Gul og Blå 2

Norconsult Miks

PWC Miks

 

 

 

 

 

 

AKTIV KLASSE 1 MENN

Ett påmeldt lag spiller i bedriftsklassen.

 

AKTIV KLASSE 2 KVINNER

4 påmeldte lag møtes til seriespill fra kl. 1315 på lørdag.

Serie

Lag:

Gimletroll

Veitvedt SK

Torridal IL

Øvrebø IL

Nyeste kommentarer

05.11 | 19:09

Når kommer spilletid for søndagen?

05.11 | 18:52

Håper dere er klare for King Luddern i morgen

06.11 | 17:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

01.11 | 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.