SØRLANDSHALLEN I KRISTIANSAND

Kampprogram 2021 lør

Kampprogram lørdag 06. nov. 2021:

Tidspunkt

Bane

Klasse/ pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 06.11. kl. 1000

1

B1/A1-01

EY Stavanger 1

-

PWC Agder

Lørdag 06.11. kl. 1000

2

B1/A1-03

Rønning 1

-

Arnadal

Lørdag 06.11. kl. 1000

3

B1/A1-05

PWC Stavanger 1

-

KSI Futsal 2

Lørdag 06.11. kl. 1000

4

B1/A1-07

JIL 1

-

KSI Futsal 3

Lørdag 06.11. kl. 1015

1

B1/A1-01

Drus FK

-

Tungvekt

Lørdag 06.11. kl. 1015

2

B1/A1-03

JIL 2

-

Sjøbua

Lørdag 06.11. kl. 1015

3

B1/A1-05

Rønning 4

-

EY Agder

Lørdag 06.11. kl. 1015

4

B1/A1-07

Lie Blikk

-

Rønning 5

Lørdag 06.11. kl. 1030

1

B1/A1-02

Norconsult

-

KSI Futsal 1

Lørdag 06.11. kl. 1030

2

B1/A1-04

Vollen FK

-

FotballAnyone?

Lørdag 06.11. kl. 1030

3

B1/A1-06

Tigergutta 1

-

Postnord KK

Lørdag 06.11. kl. 1030

4

B1/A1-08

Rønning 2

-

Tigergutta 2

Lørdag 06.11. kl. 1045

1

B1/A1-02

EY Stavanger 2

-

Rønning 3

Lørdag 06.11. kl. 1045

2

B1/A1-04

KRS37

-

PWC Stavanger 2

Lørdag 06.11. kl. 1045

3

B1/A1-06

Dukati

-

Jags Oldboys

Lørdag 06.11. kl. 1045

4

B1/A1-08

FC Koki

-

EY Stavanger 3

Lørdag 06.11. kl. 1100

1

B1/A1-01

Tungvekt

-

EY Stavanger 1

Lørdag 06.11. kl. 1100

2

B1/A1-03

Sjøbua

-

Rønning 1

Lørdag 06.11. kl. 1100

3

B1/A1-05

EY Agder

-

PWC Stavanger 1

Lørdag 06.11. kl. 1100

4

B1/A1-08

Rønning 2

-

Sig. Halvorsen

Lørdag 06.11. kl. 1115

1

B1/A1-01

PWC Agder

-

Drus FK

Lørdag 06.11. kl. 1115

2

B1/A1-03

Arnadal

-

JIL 2

Lørdag 06.11. kl. 1115

3

B1/A1-05

KSI Futsal 2

-

Rønning 4

Lørdag 06.11. kl. 1115

4

B1/A1-07

XR

-

JIL 1

Lørdag 06.11. kl. 1130

1

B1/A1-02

Rønning 3

-

Norconsult

Lørdag 06.11. kl. 1130

2

B1/A1-04

PWC Stavanger 2

-

Vollen FK

Lørdag 06.11. kl. 1130

3

B1/A1-06

Stig og Di

-

Tigergutta 1

Lørdag 06.11. kl. 1130

4

B1/A1-08

EY Stavanger 3

-

Rønning 2

Lørdag 06.11. kl. 1145

1

B1/A1-02

KSI Futsal 1

-

EY Stavanger 2

Lørdag 06.11. kl. 1145

2

B1/A1-04

FotballAnyone?

-

KRS37

Lørdag 06.11. kl. 1145

3

B1/A1-06

Postnord KK

-

Dukati

Lørdag 06.11. kl. 1145

4

B1/A1-08

Tigergutta 2

-

FC Koki

Lørdag 06.11. kl. 1200

1

B1/A1-01

Drus FK

-

EY Stavanger 1

Lørdag 06.11. kl. 1200

2

B1/A1-03

JIL 2

-

Rønning 1

Lørdag 06.11. kl. 1200

3

B1/A1-05

Rønning 4

-

PWC Stavanger 1

Lørdag 06.11. kl. 1200

4

B4

GSI Jags Miks

-

EY Agder Miks

Lørdag 06.11. kl. 1215

1

B1/A1-01

PWC Agder

-

Tungvekt

Lørdag 06.11. kl. 1215

2

B1/A1-03

Arnadal

-

Sjøbua

Lørdag 06.11. kl. 1215

3

B1/A1-05

KSI Futsal 2

-

EY Agder

Lørdag 06.11. kl. 1215

4

B1/A1-07

Rønning 5

-

KSI Futsal 3

Lørdag 06.11. kl. 1230

1

B1/A1-02

EY Stavanger 2

-

Norconsult

Lørdag 06.11. kl. 1230

2

B1/A1-04

KRS37

-

Vollen FK

Lørdag 06.11. kl. 1230

3

B1/A1-06

Dukati

-

Stig og Di

Lørdag 06.11. kl. 1230

4

B4

GSI Jags Miks

-

PWC Agder Miks

Lørdag 06.11. kl. 1245

1

B1/A1-02

Rønning 3

-

KSI Futsal 1

Lørdag 06.11. kl. 1245

2

B1/A1-04

PWC Stavanger 2

-

FotballAnyone?

Lørdag 06.11. kl. 1245

3

B1/A1-06

Postnord KK

-

Jags Oldboys

Lørdag 06.11. kl. 1245

4

B1/A1-07

Lie Blikk

-

JIL 1

Tidspunkt

Bane

Klasse/ pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 06.11. kl. 1300

1

B2/A2-01

EY Stavanger Damer

-

Sira Amatørlag 2

Lørdag 06.11. kl. 1300

2

B2/A2-01

Norconsult Damer

-

Gimletroll 3

Lørdag 06.11. kl. 1300

3

B1/A1-07

KSI Futsal 3

-

XR

Lørdag 06.11. kl. 1300

4

B4

EY Agder Miks

-

PWC Agder Miks

Lørdag 06.11. kl. 1315

1

B2/A2-02

CB Damer

-

KSI Futsal 1

Lørdag 06.11. kl. 1315

2

B2/A2-02

Gimletroll 2

-

PWC Stav. Damer

Lørdag 06.11. kl. 1315

3

B3

NOV/MhWirth

-

Nikkelverket

Lørdag 06.11. kl. 1315

4

B1/A1-07

Rønning 5

-

JIL 1

Lørdag 06.11. kl. 1330

1

B2/A2-03

Sira Amatørlag 1

-

Vindbjart

Lørdag 06.11. kl. 1330

2

B2/A2-03

Gimletroll 1

-

KSI Futsal 2

Lørdag 06.11. kl. 1330

3

B1/A1-07

KSI Futsal 3

-

Lie Blikk

Lørdag 06.11. kl. 1330

4

B4

PWC Agder Miks

-

GSI Jags Miks

Lørdag 06.11. kl. 1345

1

B2/A2-01

Gimletroll 3

-

EY Stavanger Damer

Lørdag 06.11. kl. 1345

2

B2/A2-01

Sira Amatørlag 2

-

Norconsult Damer

Lørdag 06.11. kl. 1345

3

B3

Kristiansand Viet FC

-

NOV/MhWirth

Lørdag 06.11. kl. 1345

4

B1/A1-08

EY Stavanger 3

-

Sig. Halvorsen

Lørdag 06.11. kl. 1400

1

B2/A2-02

PWC Stav. Damer

-

CB Damer

Lørdag 06.11. kl. 1400

2

B2/A2-02

KSI Futsal 1

-

Gimletroll 2

Lørdag 06.11. kl. 1400

3

B1/A1-07

Rønning 5

-

XR

Lørdag 06.11. kl. 1400

4

B4

EY Agder Miks

-

GSI Jags Miks

Lørdag 06.11. kl. 1415

1

B2/A2-03

KSI Futsal 2

-

Sira Amatørlag 1

Lørdag 06.11. kl. 1415

2

B2/A2-03

Vindbjart

-

Gimletroll 1

Lørdag 06.11. kl. 1415

3

B3

Nikkelverket

-

Kristiansand Viet FC

Lørdag 06.11. kl. 1415

4

B1/A1-08

Sig. Halvorsen

-

Tigergutta 2

Lørdag 06.11. kl. 1430

1

B2/A2-01

Norconsult Damer

-

EY Stavanger Damer

Lørdag 06.11. kl. 1430

2

B2/A2-01

Sira Amatørlag 2

-

Gimletroll 3

Lørdag 06.11. kl. 1430

3

B1/A1-07

XR

-

Lie Blikk

Lørdag 06.11. kl. 1430

4

B4

PWC Agder Miks

-

EY Agder Miks

Lørdag 06.11. kl. 1445

1

B2/A2-02

Gimletroll 2

-

CB Damer

Lørdag 06.11. kl. 1445

2

B2/A2-02

KSI Futsal 1

-

PWC Stav. Damer

Lørdag 06.11. kl. 1445

3

B1/A1-06

Tigergutta 1

-

Dukati

Lørdag 06.11. kl. 1445

4

B1/A1-08

Rønning 2

-

FC Koki

Lørdag 06.11. kl. 1500

1

B2/A2-03

Gimletroll 1

-

Sira Amatørlag 1

Lørdag 06.11. kl. 1500

2

B2/A2-03

Vindbjart

-

KSI Futsal 2

Lørdag 06.11. kl. 1500

3



-


Lørdag 06.11. kl. 1500

4

B1/A1-08

Tigergutta 2

-

EY Stavanger 3

Lørdag 06.11. kl. 1515

1

B1/A1-06

Stig og Di

-

Jags Oldboys

Lørdag 06.11. kl. 1515

2



-


Lørdag 06.11. kl. 1515

3

B3

Nikkelverket


NOV/MhWirth

Lørdag 06.11. kl. 1515

4

B1/A1-08

Sig. Halvorsen

-

FC Koki

Lørdag 06.11. kl. 1530

1

B2/A2

Kvartfinale 1

-


Lørdag 06.11. kl. 1530

2

B2/A2

Kvartfinale 2

-


Lørdag 06.11. kl. 1530

3

B2/A2

Kvartfinale 3

-


Lørdag 06.11. kl. 1530

4

B2/A2

Kvartfinale 4



Lørdag 06.11. kl. 1545

1

B1/A1-06

Stig og Di

-

Postnord KK

Lørdag 06.11. kl. 1545

2

B1/A1-06

Jags Oldboys

-

Tigergutta 1

Lørdag 06.11. kl. 1545

3

B3

NOV/MhWirth

-

Kristiansand Viet FC

Lørdag 06.11. kl. 1545

4



-


Tidspunkt

Bane

Klasse/ pulje

Hjemmelag

-

Bortelag

Lørdag 06.11. kl. 1600

1





Lørdag 06.11. kl. 1600

2

B2/A2

Semifinale 1

-


Lørdag 06.11. kl. 1600

3





Lørdag 06.11. kl. 1600

4

B2/A2

Semifinale 2

-


Lørdag 06.11. kl. 1615

1



-


Lørdag 06.11. kl. 1615

2



-


Lørdag 06.11. kl. 1615

3

B3

Kristiansand Viet FC

-

Nikkelverket

Lørdag 06.11. kl. 1615

4



-


Lørdag 06.11. kl. 1630

1



-


Lørdag 06.11. kl. 1630

2



-


Lørdag 06.11. kl. 1630

3



-


Lørdag 06.11. kl. 1630

4

B2/A2

Finale

-


Fredrik Fredriksen 01.11.2021 16:40

Vi har puljeinndeling og kampoppsett klart, men noen som skal lese korrektur i kveld. Hvis det ikke oppdages noen feil blir det lagt ut i morgen.

Kim Tommy Holberg 01.11.2021 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.

Cr 01.11.2021 15:52

Kommer ikke kampprogram idag?

Nyeste kommentarer

05.11 | 19:09

Når kommer spilletid for søndagen?

05.11 | 18:52

Håper dere er klare for King Luddern i morgen

06.11 | 17:10

Blir d satt opp ka lag som ska spela, evt oversikt/tabell etter dagens gruppespill?

01.11 | 17:11

Hei. Kan ikke se noe at dere har gjort det klart her.